Belföld
Sólyom visszadobta a törvényjavaslatot
Sólyom László köztársasági elnök pénteken visszaküldte megfontolásra az Országgyűlésnek a hivatalos iratok elektronikus kézbesítéséről és az elektronikus tértivevényről szóló törvényt - közölte a Köztársasági Elnöki Hivatal az MTI-vel.
A május 11-én elfogadott jogszabály az államfő szerint nincs összhangban több, ugyanerre a témára vonatkozó törvényjavaslattal, és eljárásjogi szempontból sem kellően kidolgozott.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkek
Belföld
/
17 éve
A kormányszóvivők elégedettek a Freedom House-zal
Belföld
/
17 éve
Nincs pénz, nincs bringaút – Hiányzó engedélyek
Belföld
/
3 hónapja
Csaknem 400 millió forintba került egyetlen fideszes DPK – 1,5 milliós gázsikat osztottak ki a sztárfellépőknek
Belföld
/
17 éve