2024. március 19. - József, Bánk

Jól megy a siófoki lányoknak

A Siófok KC 12 góllal győzött a dán Herning-Ikast otthonában a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének ötödik fordulójában, vasárnap délután.
2019. február 4. hétfő 09:06 - HírExtra

Eredmény:
Női EHF Kupa, csoportkör, 5. forduló, B. csoport: Herning-Ikast (dán) - Siófok KC 22-34 (8-20)
--------------------------------------------
a Siófok gólszerzői: Nze Minko 8, González Álvarez 6, Aoustin 5, Elghaoui, Böhme 4-4, Kobetic 3, Perianu, Jezic 2-2

Az már korábban eldőlt, hogy mindkét csapat a negyeddöntőben folytathatja, a találkozónak a csoportelsőség volt a tétje, amit így a vendégek szereztek meg. A siófokiak már az első félidő közepén eldöntötték a meccset, a második felvonásban pedig végül nem változott a különbség.