2017. május 30. - Janka, Zsanett

Elbúcsúztatták Tottit

Francesco Totti 10-es számú mezét öltötte magára a római Olimpiai Stadion közönsége az AS Roma kapitányának utolsó mérkőzésén vasárnap, így búcsúztatva a csapat legendás labdarúgóját.
További híreink a Sport rovatban

Hétvégén bajnok lehet a Honvéd

A szombati, 32. forduló legnagyobb kérdése, hogy az éllovas Budapest Honvéd megnyeri-e története 14. bajnoki címét, vagy egy héttel később az utolsó fordulóban döntőnek beillő rangadót játszik majd az aranyéremért a második Videotonnal a ...

Motorcsónak vb lesz

Augusztusban Dunaújvárosban rendezik meg a Formula Future ifjúsági motorcsónak világ- és Európa-bajnokságot, amelyre több mint száz gyereket várnak a világ minden tájáról - közölte a szervező Magyar Motorcsónak Szövetség elnöke, Sándor ...

Megvannak a kajak-kenu résztvevők

Kihirdette csapatát a jövő csütörtöktől vasárnapig tartó szegedi világkupára Hüttner Csaba, a magyar kajak-kenu válogatott szövetségi kapitánya.

Babos leszakadt, Kerber a csúcson

Babos Tímea három helyet rontott, így jelenleg 35. a női teniszezők világranglistáján, amelyet hétfőtől ismét Angelique Kerber vezet.

Ki lesz a magyar bajnok?

Mindkét bajnokaspiráns, az éllovas Budapest Honvéd és a vele azonos ponttal álló Videoton is a kiesés elkerüléséért harcoló csapattal találkozik a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójában.

Jegyek a magyar-oroszra

Csütörtöktől már minden érdeklődő vásárolhat jegyet a június 5-i Magyarország-Oroszország felkészülési labdarúgó-mérkőzésre.

Görbicz volt a legjobb

A szurkolók Görbicz Anitát, a győztes Győri Audi ETO KC csapatkapitányát választották a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének legjobb játékosává.

Új ember kell a hokisaink élére

Más egyéniségre van szükség a magyar jégkorong-válogatott élén, ezért a hazai szövetség (MJSZ) nem hosszabbítja meg Rich Chernomaz szövetségi kapitány lejáró szerződését.

13 éves a magyar golfbajnok

A mindössze 13 éves Kötél Bence nyerte a Magyar Golf Szövetség szezonnyitó versenyét, a 28. Magyar Kupát Balatonudvariban.

Nem sikerült a bravúr Dániában

A magyar férfi kézilabda-válogatott 35-27-re kikapott az olimpiai bajnok Dánia vendégeként az Európa-bajnoki selejtezősorozat negyedik, vasárnapi fordulójában.

A Győr a világ legjobb női kézicsapata

A Győri Audi ETO KC hosszabbítás után 31-30-ra legyőzte a macedón Vardar Szkopje csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája Papp László Budapest Sportarénában rendezett vasárnapi döntőjében.

Nem győztek le minket az olimpiai bajnokok

A magyar férfi kézilabda-válogatott 25-25-ös döntetlent játszott az olimpiai bajnok Dánia csapatával a Papp László Budapest Sportarénában rendezett csütörtöki Európa-bajnoki selejtezőn.

Nyert a Juve

A Juventus Gonzalo Higuaín duplájával 2-0-ra nyert a Monaco otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének szerdai első felvonásán, így óriási lépést tett a fináléba jutás felé.