2017. augusztus 20. - Alkotmány Ünnepe, István

Veretlen a Fradi

A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Haladást a labdarúgó OTP Bank Liga hatodik fordulójának csütörtöki nyitómérkőzésén.
További híreink a Sport rovatban

Babos a nyolc között

Babos Tímea a cseh Andrea Hlavackovával az oldalán bejutott a legjobb nyolc közé a Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztorna női páros versenyében.

Harmincnyolc a magyar igazság!

Harmincnyolc éremnél járnak a magyar versenyzők a masters vizes világbajnokságon.

Kásásék még mindig verhetetlenek

A háromszoros, kétszeres és egyszeres olimpiai bajnokok alkotta magyar férfi vízilabdacsapat szerezte meg az első helyet a budapesti masters vizes világbajnokságon a 40 év felettiek kategóriájában.

Veretlenek csatáznak

A címvédő Budapest Honvéd és az Újpest összecsapásán két veretlen csapat találkozik egymással a labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójában.

Ez most a teniszranglista

Fucsovics Márton hat, Balázs Attila egy helyet rontott a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján az egy héttel ezelőtti pozíciójához képest.

Még van jegy a női pólóra

A szervezők tájékoztatása szerint még kaphatók jegyek a magyar női vízilabda-válogatott délutáni világbajnoki helyosztójára, a margitszigeti Hajós Alfréd Uszodába, a Duna Arénában zajló úszóversenyek délutáni-esti elődöntős-döntős programja azonban már telt házas.

Jót úszott Cseh Laci

Cseh László címvédőként a legjobb, Kenderesi Tamás pedig a hetedik idővel jutott az elődöntőbe 200 méter pillangón a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon kedden.

Gyurta kiesett

Gyurta Dániel az előfutamban búcsúzott 100 méter mellen a 17. vizes világbajnokságon.

Megvan, hogy mikor esik ki a Videoton

Kijelölték a Videoton FC és a Girondins Bordeaux labdarúgó Európa Liga-selejtező párharcának időpontjait.

Fényes győzelemmel kezdtünk

Az ausztrálok felett aratott 13-3-as győzelemmel mutatkozott be a magyar férfi vízilabda-válogatott a hazai rendezésű vizes világbajnokság hétfői játéknapján a Margitszigeten.

Remekelnek röpiseink

A magyar női röplabda-válogatott hibátlan teljesítménnyel nyerte meg a World Grand Prix-sorozat harmadik vonalának második tornáját, miután a caracasi torna zárófordulójában 3-0-ra legyőzte a házigazda Venezuelát.

Győzött Mihelisz

Michelisz Norbert győzött a második, fő futamon a túraautó-világbajnokság (WTCC) argentin versenyhétvégéjén.

Érmet várnak a pólósoktól

Mind a magyar férfi, mind a női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya érmet vár csapatától a hazai rendezésű világbajnokságon.

Rekordrészvétel a vizes VB-n

Rekordnak számít, hogy több mint 200 ország versenyzői vesznek részt a pénteken kezdődő magyarországi 17. FINA vizes világbajnokságon - jelentette be Borsa Miklós, a Bp2017 Nonprofit Kft. szóvivője a péntek délelőtti sajtótájékoztatón.