2019. június 16. - Jusztin

Ilyen szinten van a magyar foci

Továbbra is Belgium vezeti a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáját, amelyen a magyar válogatott kilenc helyet javítva a 42. helyen áll.
További híreink a Sport rovatban

Ő nyerte a Tour de Hongrie-t

Krists Neilands nyerte a Tour de Hongrie országúti kerékpárversenyt, mivel a vasárnapi zárószakaszon megőrizte a sárga trikót, Dina Márton a második, Valter Attila pedig a harmadik helyen végzett.

Világsztárok a Gyulai Memorialon

Férfi és női 400 m gáton, férfi magasugrásban és hármasugrásban, valamint női távolugrásban is újra indulnak a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon a már a fehérvári közönség által megismert világsztárok.

Izgalmasan indul a kövi foci vébé

Csütörtökön a Mongólia-Brunei mérkőzéssel kezdetét veszi a 2022-es katari labdarúgó-világbajnokság selejtezősorozata.

Sokan várták a veszprémi ezüst fiúkat

Több százan köszöntötték a hazatérő Bajnokok Ligája-ezüstérmes veszprémi kézilabdacsapatot hétfő este a Veszprém Aréna előtt, ahol a távozó játékosokat is elbúcsúztatták a szurkolók.

Az olimpiáért játszanak lányok

Keddtől vasárnapig a Duna Aréna ad otthon a női vízilabda világliga nyolccsapatos szuperdöntőjének, melynek győztese elsőként indulási jogot szerez a 2020-as tokiói olimpiára. A torna favoritja az olimpiai és világbajnok amerikai válogatott, ugyanakkor a magyar csapat hazai környezetben szintén esélyes a végső sikerre.

Ők a legjobb jéghokisok

A férfiaknál Stipsicz Bencét, a nőknél pedig Gasparics Fannit választotta meg az év jégkorongozójának a magyar szövetség (MJSZ).

Jön a női vízilabda világliga

Napi három edzéssel készül Montenegróban a magyar női vízilabda-válogatott, amely június 4. és 9. között a Duna Arénában sorra kerülő világliga-szuperdöntőben az olimpiai kvalifikációért küzd majd.

Új edző a bajnoknál

Gáspár Dávid lett a bajnok és kupagyőztes Sopron Basket női kosárlabdacsapatának az új vezetőedzője.

Egy helyet csúszott Fucsovics

Fucsovics Márton egy helyet rontott, így a 38. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján.

Budapesten nyerhet francia érmet a magyar női focis

A francia Olympique Lyon hatodszor, magyar származású csatára, Marozsán Dzsenifer negyedszer nyerheti meg a női labdarúgó Bajnokok Ligáját, amelynek döntőjét szombaton 18 órától rendezik Budapesten, a Groupama Arénában.

Hiába minden: a magyar utánpótlás foci se jó

Az írországi Európa-bajnokságon szereplő U17-es labdarúgó-válogatott szövetségi edzője szerint a negyeddöntőben szerepelt riválisok sokkal előrébb tartanak csapatánál, ugyanakkor továbbra is bízik benne, hogy az együttes megszerezi a világbajnoki induláshoz szükséges ötödik helyet.

A győri lányok újra a legjobbak

Danyi Gábor, a győztes Győr, valamint Ambros Martín, a vesztes orosz Rosztov-Don vezetőedzője is úgy vélekedett, hogy az első félidő második felében dőlt el a női kézilabda Bajnokok Ligája (BL) vasárnapi döntője a Papp László Budapest Sportarénában.

Kína rendezi a világjátékokat

Csengtuban rendezik a 2025-ös 12. Világjátékokat - döntött egyhangúlag a Világjátékok Nemzetközi Szövetségének (IWGA) közgyűlése.

Változások a kamioncsapatnál

Kecskemétre költöztette központját, és új magyar csapattagokkal bővítette a szakmai stábot a gyorsasági kamion Európa-bajnokság kétszeres győztesének, Kiss Norbertnek a német istállója, a Tankpool24-Mercedes.