2024. június 2. - Kármen, Anita

Vizilabda Euroliga eredmények

Harmadik fellépésén is diadalmaskodott a Domino-Honvéd férfi vízilabdacsapata az Euroliga 2. selejtezőkörében: a Kőér utcai gárda hazai medencében az orosz Szpartak Volgogradot verte három góllal péntek este.
2007. október 13. szombat 07:07 - Hírextra
férfi vízilabda Euroliga, 2. selejtezőkör, B csoport, 2. nap:
Domino-Honvéd – Szpartak Volgograd (orosz) 12-9 (5-0, 1-2, 4-4, 2-3)

a magyar góldobók: Kiss G. 4, Molnár 3, Vindisch, Gór-Nagy 2-2, Bárány 1

A hat magyar bajnoki cím után a legutóbbi szezonban ezüstérmes Honvéd villámrajtot vett: úgy jutott 5 gólos előnyhöz az első negyedben az olimpiai bajnokait is mozgósító hazai gárda, hogy a több válogatott játékost felvonultató orosz Szpartak Volgograd egyszer sem tudott válaszolni. A folytatásban viszont kétszer is (5-2), aztán viszont helyreállt a Kőér uszoda „ötös” rendje: 7-2-re, 8-3-ra, 10-5-re, majd 11-6-ra is vezetve nyerte végül - némi „engedményt” téve a riválisnak – 12-9-re a csoportrangadót Kovács István legénysége.
„Nagyon nehéz mérkőzés volt, az elején mi pörögtünk sokkal jobban, sikerült ellépnünk, miután más sebességfokozatban pólóztunk. Aztán az oroszok szoros emberfogásra tértek át, de az ő szemszögükből ekkor már késő volt. Ennyi különbség van a két csapat között, megérdemelten, jó játékkal nyertünk" - mondta a vezetőedző.
Szombat este (20:30 ó) török rivális, a Galatasaray vár a Honvédra.