Miért hallgass podcastot?
Ha képbe akarsz kerülni a legmodernebb technológiai eszközökkel, üzleti folyamatokkal kapcsolatban, hallgasd meg a Brocasterz podcast ügynökség műsorait, amelyek nagyon népszerűek a hallgatók körében.
A cég profi szakemberei olyan szakértőket hívtak a beszélgetésekbe, akik a laikusok számára is érthetővé tudják tenni az IoT, a deep learning, a mesterséges intelligencia, a makroökonómia bonyolult világát. Egyszerűen elmagyarázzák a humánerőforrás-menedzsment vagy a digitális marketing fortélyait is.
Információszerzésnek tökéletes
Persze azáltal, hogy meghallgattad, nem leszel a téma szakértője, de némi fogalmad lesz róla, és lehetőséged lesz továbbképezni magad. A cég ugyanis olyan cégeknek is készít tartalmakat, amelyek az üzleti, technológiai világ élvonalában vannak, így az általuk elmondott információ hiteles.
Hogyan lehetsz te is programozó?
Napjainkban, ha a fizetési kategóriákat nézzük, mindenki programozó szeretne lenni. Annál is inkább, mert csak azt a részét látják a munkának, hogy a programozó ül egész nap a számítógép előtt, nyomkodja a billentyűzetet, és rengeteg pénzt keres. Hogy mennyi tanulás, gyakorlás áll emögött a tudás mögött, az nem látszik.
Ahhoz, hogy Te is megálld a helyed az IT világában, nagyon nagy kitartásra és folyamatos tanulásra van szükséged. A magyar IT képzési piac persze kecsegtet azzal, hogy néhány hónap alatt programozóvá képeznek akkor is, ha te eddig pékként dolgoztál, csak fizesd be a horribilis tanfolyamdíjat.
Nos ezért érdemes hallgatni a Brocasterz podcastjait, mert képbe kerülsz az IT, a közgazdaságtan, a marketing, az IoT területén. Nem fizetsz ki feleslegesen olyan tanfolyamdíjakat, amelyekkel végül semmit sem tudsz kezdeni. Hiszen ha nincsenek meg az alapok, vagy nem rendelkezel azokkal a skillekkel, amelyek ahhoz a szakmához kellenek, a tanfolyam kidobott idő és pénz lesz számodra.
Ha viszont informálódsz, kideríted saját képességeidet, lehetőséged lesz eldönteni, hogy melyik területbe ásd bele magad jobban, melyikre fordíts 4-5 évnyi tanulást akár önfejlesztéssel, akár mérnökinformatikus, szoftvertervező, közgazdász, gazdaságinformatikus stb. egyetemi képzésben. Ezt ugyanis nem spórolhatod meg, ahhoz, hogy valóban szakember váljon belőled, és te is majd “csak ülj a gép előtt”, ami persze erőteljes szellemi munkával jár.
Tehát mindent összevetve, sok érv szól amellett, hogy a Brocasterz podcastjait hallgasd, ha pedig neked is van egy jó témád, aminek a szakértője vagy, a cég segítségével elkészítheted te is a saját podcastodat.