A két Kassák Lajos lapot is sokan szerették volna hazavinni. Így az 1920-as Kompozíció III. 1960-ban készült, szignált linómetszete, Dévényi Iván műgyűjtő hagyatékából, 35 ezer forintról 160 ezer forintra emelkedett. Az 1961-es színes, szignált, szitanyomatú Kompozíciót (az eredeti linó 1920 körül készült) 55 ezer forintért vitték el.
Az 1987-re datált, tussal és aranyfestékkel készült nagyméretű Nádler István mű, a Keretbe feszítve, 46 ezer forintról indult és 150 ezer forintnál végzett.
Nem sokkal maradt el ettől az ártól Szennik György szénrajza, egy kislányportré, amikor 130 ezer forintért, kikiáltási áránál 100 ezer forinttal többért vevőre talált. Szennik Aba Novák Vilmos tanítványaként kezdte pályáját, majd Bécsben tanult. Oskar Kokoschka szabadiskoláját is látogatta és római ösztöndíjas is volt. 1944-ben hazatérve antibolsevista és háborúellenes plakátjaiért 7 évet töltött börtönben. A bravúrosan rajzoló mester ezután sem volt a rendszer kedveltje. Csak 1990-ben rehabilitálták. A tavaly elhunyt, különös sorsú festő grafikus hagyatékából több eredeti grafikát és egy rézkarcot is árvereztek.
Vaszary Jánostól a dekoratív Tavasz című színes litográfiát lehetett megvenni, könnyedén megadták érte kikiáltási árának dupláját, a 130 ezer forintot. Szalay Lajos Család című tusrajza 110 ezer forintért ment el. Scheiber Hugó szénrajzú férfiarcképe 90 ezer, Vértes Marcell Dauphnis és Cloé temperája 90 ezer, Szőnyi István szén és ceruzarajza, egy katonaportré 65 ezer forintot ért.
Jól vették a sokszorosított lapokat is, Helbing Ferenc színes litográfiája 90 ezer, Aba Novák Vilmos rézkarca 80 ezer, Derkovits Gyula fametszete a Dózsa sorozatból 75 ezer forintra emelkedett.
Tulajdonosa jótékonysági célra ajánlotta fel a napokban elhunyt Gerzson Pál négy kisméretű olajfestményét. Három közülük elérte a 100 ezer forintot, a negyedikért 65 ezer forintot adtak.