Ophélie esete befolyásolja a magyarság sorsát!
Magyarország a sztártolvajok (Viszkis, Princz), sztárügyvédek, sztárújságírók, s mostantól kezdve a sztárhullák országa. A francia Ophélie eljött és meghalt. Sajnáljuk, de Magyarországon sokan halnak meg naponta. Nem franciák, hanem magyarok.
2009. február 18. szerda 09:59 -
Kedves bulvárolvasók, íme a Bors cikke. Tekintettek annak elképesztő relevanciájára és fontosságára, azt változtatás nélkül közöljük. Élvezzék minden sorát, hiszen Ophélie tragédiája minden bizonnyal befolyásolja a teljes magyarság sorsát – legalábbis annyit lehetett már róla olvasni, hogy ilyen az érzésünk. Miután elolvastuk, joggal érezhetjük, hogy lelki-szellemi épülésünk beteljesedett, s nincs az a társaság, ahol ne állnánk meg a helyünket. Művészet, politika, tudomány?! Frászt! A homo sapiens Ophélie-ről beszél! Tegyünk így mi is!
Tehát:
Számos kérdés vetődik fel, mi történhetett azon a végzetes december 4-én, amikor Ophélie Bretnacher eltűnt? A mai napig nem kizárható sem az emberrablás, sem az öngyilkosság lehetőesége. A L’Union című francia lap állítja: a magyar rendőrség nem vett figyelembe több olyan bizonyítékot, amelyek az emberrablást alátámasztják. Például annak a nőnek a tanúvallomását, aki abban az órában hajtott át a Lánchídon, amikor Ophélie-nek nyoma veszett. Kielőzött egy autót, ami az út szélén várakozott és amiben két-három ember veszekedett egymással.
Ráadásul a jármű épp ott állt, ahol később a lány táskáját megtalálták. A rendőrség egyelőre adós a magyarázattal: hogy kerülhetett Ophélie táskája a Lánchídra? A térfigyelő kamera felvétele nem rögzítette, hogy a francia diáklány felment oda. A logikus magyarázat az, hogy mások tették oda, nem kizárt, hogy éppen a veszekedők dobták ki a kocsiból. Kérdéses azonban, hogyan lehet valakit elrabolni úgy, hogy csupán egyetlen kék folt keletkezik a combján. Ophélie esetleg ismerhette az elrablóit, vagy elkábították?
– Mamár léteznek olyan szerek, amik az önálló akaratot teljesen ki tudják kapcsolni, italba keverik, majd később folyamatosan adagolják – magyarázta Végh József kriminológus.
– Előfordulhat, hogy egy személy eltűnése után akkora a rendőri készültség, hogy a rablók pánikba esnek és nem mernek jelentkezni. Ilyenkor vagy elengedik, rosszabb esetben megölik az áldozatukat. Sokat segíthet a rejtély megoldásában a toxikológiai vizsgálat, amiből kiderül: volt-e kábítószer Ophélie szervezetében, illetve a Dunából, vagy máshonnan származik az a víz, amit a tüdejében és a gyomrában találtak.
Én itt még nem nagyon olvastam normális cikket, itt mindig a gúnyos hangnem az uralkodó. Ettől csak leépülhet az ember szelleme-lelke.